Hakkımızda

 Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup İstanbul Esenyurt ilçesindeki 2000 metre kare kapalı alana sahip günümüz teknolojisi ile üretim yapan ve kendini sürekli yenilemeyi hedefleyen genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Üretim tesisimizde modüler mobilya sistemleri, dekoratif cnc işlemeli paneller, pvc kaplama kapaklar ve bir çok ürün üretilmektedir.

Ar-Ge departmanımız tarafından siz müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda en kısa sürede doğru yöntemler ile siz müşterilerimize çözüm ortağı olmak başlıca hedeflerimizdendir. 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Berart Mobilya müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında alanındaki son akımları takip ederek en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Günümüz Hammade kullanımında en firesiz ve insan sağlığına en az zarar veren hammadde çeşitleri kullanılarak çevreye olan duyarlılığımız ve müşterilerimizin en verimli şekilde faydalanması açısından tüm hammadde seçimlerimiz itina ile seçilmektedir. 

Berart Üretim